Garsą slopinančios plokštės VAGA

VAGA - garsą slopinančios plokštės, kurių dėka nebereikia daryti pasirinkimo tarp techninės specifikacijos, praktiškumo bei estetikos.
Garsą slopinančios VAGA plokštės yra dekoratyvus ir ekologiškas produktas, kurio pagrindą sudaro perdirbto jūroje randamų plastikinių butelių plastiko pagamintas veltinis. Vėliau ant šio veltinio yra tvirtinamos MDF ar faneros lanelės dekoruotos HPL. Toks estetinis bei technologinis sprendimas leidžia užtikrinti dekoro vientisumą, bei galimybę jį atnaujinti, jei tai prireikia.
Visos IN PLENO PREKYBA kolekcijoje esančios plokštės yra sandėliuojamos, todėl tiekimo terminas yra ypač patrauklus.
Šios garsą slopinančios plokštės - idealus pasirinkimas tais atvejais, kuomet reikia tiek vizualaus, tiek akustinio sprendimo. Dažniausiai VAGA akustinės plokštės yra naudojamos sienų, lubų bei kolonų apdailai. Lanelės interjerui suteikia ne tik jaukaus ritmiškumo, bet taip pat sukuria netikėto dekoratyvumo elementą, ypač tais atvejais, kuomet yra pasirenkamas VAGA GOLD ar VAGA CUPPER dekoras. Įdomu pastebėti, jog būtent metalizuoti dekorai yra viena aktualiausių interjero tendencijų.
SUSISIEKITE SU MUMIS
PERŽIŪRĖTI VISĄ KOLEKCIJĄ