AUKŠTO SLĖGIO LAMINATAI

Aukšto slėgio laminatas tai medžiaga, kurios 70 % yra iš popieriaus, atsparumas tenkina griežčiausius kriterijus, ją galima naudoti ant visų korpusinių medžiagų, o galimų paviršių gama vienoje kolekcijoje šiandien skaičiuoja virš 18 000 pozicijų ir tai tik tuo atveju, jei kalbame apie šios srities lyderius – ABET LAMINATI.

Pasauliui susipažinus su pirmuoju aukšto slėgio laminatu (hpl – high pressure laminate) tapo aišku, jog pramoninio dizaino galimybės pasieks neregėtas aukštumas. Beribė spalvų paletė, medžio, akmens, plieno, šlifuoto aukso ar oksiduoto vario dekoracijos tapo šalia esančia svajone.

...
  • Draugiški aplinkai
  • Lengvai valomi
  • Atsparūs trinčiai
  • Atsparūs drėgmei
  • Atsparūs karščiui
  • Atsparūs neigiamam šviesos poveikiui
  • Patvarūs ir ilgalaikio naudojimo
  • Tinkami tiesioginiam sąlyčiui su maistu

Aukšto slėgio laminatas tai pasirinkimas, kuris gali būti apribotas nebent fantazija. Tai laisvė ir inovacijos, brėžiančios rytojaus dizaino perspektyvas.

ABET LAMINATI kompanija gyvuojanti nuo 1950 m. kuri iškart nutaria, jog aukšto slėgio laminatų gamyboje menas, konceptualumas ir technologijos žengs koja kojon. ABET LAMINATI meno vadovais kolekcijų kūrimui kviečia iškiliausius dizainerius (Ettore Sottsas, Paola Navone, Karim Rashid, Joe Colombo, Alessandro Mendini, Diego Grandi ir kiti,).

...
...
...

Todėl be abejonės aukšto slėgio laminatai ABET LAMINATI sukuria tai, ką šiandien drąsiai galime vadinti pasaulinio dizaino avangardu, kuris sutinkamas ne vien svarbiausiuose dizaino bienalėse (Venecijos, Belgijos, Milano), tarptautinių parodų pavilijonuose, prestižiniuose meno muziejuose (MoMa 1972, Luvras 1992) bet ir Lietuvoje.

Aukšto slėgio laminatai HOMAPAL vokiškieji pramoninio dizaino stebukladariai, kurie nepaliauja stebinti ekonominės minties bei aplinkos apsaugos lyderyste ir technologiniais sprendimais. HOMAPAL virtuoziškai derina technologijas, gamtą ir estetiką.

Nuolatos jausdami ekologinės atsakomybės būtinybę aukšto slėgio laminatų gamintojas HOMAPAL savo produkcijos gamyboje remiasi griežčiausiais išteklių tausojimo principais ir precizišku racionalumu.

Aukšto slėgio laminatai FORMICA tai džiaugsmingas mėgavimasis spalvomis, tekstūromis, kurios atspindi aktualiausias dizaino tendencijas. FORMICA aukšto slėgio laminatų paletė solidi, besiremianti subtilia ir nesenstančia klasika, kuri leidžia įgyvendinti modernius interjero sprendimus.