Aliuminio kompozito plokštės

Urbanistikos tendencijos tai puikiausias visuomeninių, istorinių, sociakultūrinių, ekonominių bei gamtinių reiškinių atspindys.
Miestai, tai tam tikra prasme visuomenės rūbai, kurie neretai pasako daugiau nei galime numanyti.
Aliuminio kompozito plokštės pagrindas - korio pavidalo aliuminio šerdis. Unikalios korio formos bei struktūros dėka aliuminio kompozito plokštės pasižymi itin reikšmingu atsparumu bei lengvumu lyginant su kitomis panašaus tipo medžiagomis, kaip antai fanera, MDF ar Compact HPL. Trumpai tariant, aliuminio kompozito plokštės - tai mažo tankio ir lengvumo simbiozė. Ši medžiaga visapusiškai atitinka lengvų, energijos išteklius taupančių bei aplinką tausojančių medžiagų kategorijos reikalavimus, taikomus aviacijos bei jūrinės inžinerijos techniniuose sprendimuose.


Aliuminio kompozito plokštės sprendimai – tik aviacijos ir jūrinės inžinerijos sritims?

Statybos bei interjero srityse aliuminio kompozito plokštė, kaip sprendimas, dažnai naudojama traukinių stočių, prekybos centrų, viešbučių salių luboms bei užuolaidinėms sienoms įrengti. Svarbu paminėti, jog aliuminio kompozito plokštės leidžia sukurti kuo įvairiausius estetinius sprendimus. Aliuminio kompozito plokštė gali būti naudojama dvejopai – kaip tik konstruktyvinis elementas, bet taip pat ir kaip dekoratyvusis sprendimas. Aliuminio kompozito plokštė lygiai taip pat kaip įprastos darbinės plokštės, tokios kaip MDP (medžio drožlių plokštė), MDF, bei fanera gali būti laminuojama HPL’ais (nuoroda į puslapį Aukšto slėgio laminatas). Šis aliuminio kompozito plokščių dualumas leidžia išpildyti ne tik aukščiausius priešgaisrinius, atsparumo aplinkos poveikiui bei tvirtumo reikalavimus, bet ir įnoringiausius estetinius sprendimus.
Tiekiame HPL presavimo ant aliuminio kompozito plokščių paslaugą.
SUSISIEKITE SU MUMIS