APIE MUS

IN PLENO PREKYBA: Tell me what you are made of, and I will tell you if you will be successful.

...
Mes dirbame tam, kad jums būtų lengviau

Įkurta 2005 m. IN PLENO PREKYBA viena pirmųjų pasiūlė aukšto slėgio laminatus (HPL), kaip savarankiškus produktus Lietuvos rinkai. Aiškiai suprasdami aukšto slėgio laminatų panaudojimo beribiškumą, kokybines bei dizaino subtilybes, IN PLENO PREKYBA atstovauti renkasi iškiliausius bei solidžiausius aukšto slėgio laminatų gamintojus. Pradžioje – ABET LAMINATI, vėliau HOMAPAL ir galiausiai FORMICA.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Ilgametė patirtis parenkant geriausius interjero sprendimus statištiems interjerams, įkvėpė nepriekaištingai pasirūpinti ir judančiomis instrukcijomis. Aliuminio kompozito plokštės LARCORE – IN PLENO PREKYBA produktas, be kurio neįsivaizduojamas nė vienas kruizinis laivas, lėktuvas, traukinys, jūrinė platforma ar aukščiausius priešgaisrinius reikalavimus turintis patenkinti interjero sprendimas.

Nepriekaištingas interjeras tas, kuris iškalbingas estetiniais sprendimais, tačiau subtiliai sugeria nepageidaujamus garsus. IN PLENO PREKYBA rūpinasi ne tik ilgalaikiais erdvių estetiniais sprendimais, bet ir garsiniu jų tvarumu. Būtent dėl šio pilno interjero išpildymo produktų krepšelyje – garsą slopinančios plokštės VAGA . Žinotinas faktas, šių plokščių veltinis yra pagamintas perdirbant jūrose randamus plastikinius butelius.
IN PLENO PREKYBA – įmonė, visų pirma kurianti pridėtinę vertę. Esame ne tik baldinių medžiagų tiekėjas, konsultuojame jų pasirinkimuose bei teikiame komponentų gamybos paslaugas. Atstovaudami tik aukščiausios kokybės gamintojus ir pateikdami vartotojams ypač plačias pasirinkimų paletes, kuriame beribio pasirinkimo galimybes, kartu atitinkančias ir ypač aukštus standartus. Tokie reikalavimai, kaip IMO, Bs1, FCS … – mums tai standartinis atspirties taškas.